• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Avrasyalig-651743358349423/
AVRASYA LİG Sponsoru YAVUZ TEKİN Röportajımız
AL : Öncelikle bizi misafir ettiğiniz için teşekkürler. 
YT : Ben teşekkür ederim. 

AL : Bize biraz kendinizden ve Speed Spor'dan bahseder misiniz ? 
YT : 18 yıldır,  spor ekipman ve üretim işindeyim. 2012 Ocak ayında Speed Spor isimi ile ilk mağazamızı Kadıköy'de açtık. Zaman içerisinde okullar, spor kulüpleri ve sonrasında kurumsal markalar ile çalışmaya başladık. 5 yıl gibi kısa bir sürede müşteri sayımızı oldukça fazla arttırdık. Şuan; Kadıköy- Süleymanpaşa Sokakta Mağaza, Sirkeci-Hekimçıkmazında Baskı Atölyesi, Beykoz-Çiftehavuzlarda Dijital Tasarım ve Üretim Merkezi olarak 3 noktada hizmet veriyoruz. 

AL : Bu yükselişi ve trendi neye bağlıyorsunuz ? 
YT : Biz müşterimizi ciddiye alıyoruz. Onu dinliyor, istediklerini anlıyor, istediği zamanda ürünü teslim ediyoruz. Ürünlerimizin sonuna kadar arkasında oluyoruz. Buda başarıyı getiriyor. Pek çok müşterim ile iş ilişkisinin ötesinde insani değerlerlede bir aradayız. Buda müşteri-üretici ilişkisinin ötesine geçiriyor bizi. Tabiki buda daha dikkatli çalışmamız gerektiği anlamına geliyor. 

AL : Power BULLS SPORT markamızın uzun yıllardır destekçisi ve Antalya Turnuva sponsorusunuz. Bununla beraber Avrasya Lig sponsorları arasında ilk olarak yerinizi aldınız. Neden ? 
YT : Power BULLS SPORT ile 3 yıldır birlikteyiz. Her konuda uyumluyuz. Biz kaliteli iş çıkardığımızı düşünüyoruz, kaliteli işlere destek vermeliyiz diye düşünüyoruz. Power Bulls Turnuvalarının katılımcıları vizyon sahibi kulüpler oluyor. Bu kulüpler ile çalışmak ve onlara ulaşmak bizim için önemli. Vizyonlu müşteri ile çalışmak hem zevkli, hem yaratıcı işler çıkarıyoruz. İlker HABEŞOĞLU bu işi profesyonel ve kurumsal yapan biri. Hem işe hem kişilere fazlası ile hakim. Bizde SPEED SPOR olarak onunla dostluğumuzu bir yana iş konusunda arkasındayız. Doğru işe  ve kişiye yatırım yapmayı seviyoruz :)

AL : Avrasya Lig yıl sonuna doğru başladı. Takip Ediyor musunuz ? 
YT : Sosyal medya ve siteniz üzerinden takip ediyorum. Oldukça başarılı ilerliyor. Bilgi akışları ve paylaşımları ile organize bir lig. Çoğu müşterimiz olan takımlardan da aldığımız geri dönüşler çok olumlu. Emeğinize sağlık. 

AL : 2017-2018 AL Sezonu için ne düşünüyorsunuz ? 
YT : Biz SPEED SPOR olarak bu oluşumda olmaktan keyif alıyoruz. Olmaya devam edeceğiz. Yeni sezon da ve gelecekte gerek İlker HABEŞOĞLU gerek ekibi ile dikkat çekecek bir lig olacağını düşünüyorum. 

AL : Sorularımıza yanıt verdiğiniz için teşekkür ederiz. 
YT : Ben teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim. 
  
650 kez okundu

2018-19 Sezonu Tanıtım
Sponsor
Değerlerimiz
Sosyal Medya
facebook ile ilgili görsel sonucu

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret59023